The Passion Test

 

PASAULYJE "THE PASSION TEST" YRA NR. 1 ĮRANKIS, PADEDANTIS IŠSIAIŠKINTI

SAVO TROŠKIMUS IR GYVENIMO TIKSLĄ

 

"Jeigu tu tiksliai žinosi, ko nori, tai pasirodys tavo gyvenime, tačiau tik tokia apimtimi, kiek tu būsi konkretus".

Janet Bray Attwood

 

 

Pasirodo rečiausiai užduodamas sau klausimas: ko aš noriu? O jei ir užduodamas, tai dažniau atsakymas ateina iš proto nei širdies. Norime būti racionalūs, logiški, mąstantys, o ne jaučiantys. Taip atsiranda vidiniai konfliktai, nes širdies neapgausi. Tarsi darome, kas yra teisinga, bet jaučiasi kažkaip ne taip. Mano pačios atrastas “The Passion Test” yra apie prioritetų išsigryninimą jaučiant. Kiek daug nuostabos paskutiniu metu patiria klientai susidūrę su tiesa. Ypač, kai dalykai, kuriems skyrė daugiausia savo energijos, net nepateko į TOP 5-tuką. Energijos švaistymas. Kitaip nepavadinsi. Tada jaučiamės blogai ir ieškome atsakymo į klausimą - kaip būti laimingu? Ogi sekti savo troškimus, kuriuos žino tavo širdis. Ir savo troškimus padaryti savo gyvenimo būdu.

 

Kviečiu į du susitikimus (gyvai arba online - todėl pasiekiama visiems), kad tau pasidarytų aiškiau, kas tau svarbu ir ko tu nori savo gyvenime. "The Passion Test" metodas tinka kiekvienam, kuris jaučiasi:

  • pasimetęs, 
  • praradęs kryptį, 
  • žino ir tuo pačiu nežino, ko nori, 
  • nežino, ką daryti, nuo ko pradėti, 
  • galbūt išgyvena didžiulius pokyčius savo gyvenime.

Tad nesvarbu, kiek tau metų ar kuriame pasaulio krašte esi bei kokias pareigas ar kokių pasiekimų turi. Tau reikės numatyti 2 susitikimus po 2 valandas ir laiko namų darbams.

Didžiausia mano siūloma konsultacijų vertė, kurią vienareikšmiškai patvirtina ir klientai - AIŠKUMAS ir 100 procentinis palaikymas.
Kaip viena klientė pasidalino - “jau po pirmo susitikimo iš minus 2 būsena pasikeitė į 8 dešimtbalėje sistemoje”.

Man pačiai ši metodika grąžino energiją, norą keltis, veikti ir netgi pritraukti reikiamas situacijas, žmones, nes žinau, ko aš noriu, kas MAN svarbu! 
Per pirmąją sesiją atsiranda aiškumas, antros sesijos metu supažindinu su technika, keičiančią įsitikinimus. Vėl grąžinama energija, tikėjimas, noras veikti, atsiranda prasmė, gyvenimo vizija ir tikslai. O su šita emocija pritrauki tik tokias situacijas, žmones ir aplinkybes, kurios reikalingos tavo troškimų įsigyvendinimui. Esi atviras naujom galimybėm, kurių galbūt anksčiau nematei.

 

Šių sesijų metu tu:

  • gausi paprastą, tačiau labai efektyvų įrankį, kurį galėsi naudoti visuomet, kai norėsi susidėlioti prioritetus savo gyvenime;
  • identifikuodamas 5 savo troškimus, kurie šiuo tavo gyvenimo periodu yra tau svarbiausi, įgysi daugiau aiškumo;
  • išmoksi naudingų įrankių, kad galėtum gyventi gyvenimą, kurio nori, jau dabar;
  • tu galėsi sąmoningai nuspręsti pradėti daryti pasirinkimus, kurie tave veda savo trokškimų keliu;
  • išmoksi techniką, kuri padės pastebėti klaidingus, tave stabdančius įsitikinimus. 


Taigi grįši į vėžes ir galėsi veikti toliau, o jei tai bus tau pirmas susitikimas su savimi, greičiausiai bus įdomi kelionė, kuri prasidės dabar.

Gausi palaikymą kylant bet kokiem klausimams. 

Vieta: online arba gyvi susitikimai, todėl pasiekiama visiems, bet kurioje šalyje gyvenantiems.

Dviejų susitikimų gyvai arba online kaina - 160 eurų (viso 4 valandos plius užduotys savarankiškam darbui ir nuolatinis palaikymas).

Konsultacijai gali užsiregistruoti tau tinkamu laiku čia: https://isave.lt/simona-ampiainen/
Tačiau būtinai dar parašyk man, kad žinočiau, jog nori pasidaryti “The Passion Test”, o ne užsiregistravai įprastai emocijų paleidimo konsultacijai. Atsiųsiu namų darbus, kuriuos reikės padaryti iki pirmo susitikimo. 
Jeigu turėtum klausimų, mano tel. 8 682 37757, Simona Ampiainen

 

Video pasakojimas apie šį testą čia...

"The Passion Test" buvo sukurtas Janet Bray Attwood ir Chris Attwood siekiant padėti išsigryninti savo troškimus, kad kiekvienas galėtų pradėti gyventi išpildytą, džiaugsmingą ir prasmingą gyvenimą. Jų knyga "The Passion Test" pateko į labiausiai perkamų "New York Times" knygų sąrašą.

 

Tai mokytojai, iš kurių mokiausi aš, ir su malonumu pasidalinsiu tuo, ką su didžiule meile ir užsidegimu perdavė jie.

Keletas dalyvių atsiliepimų:
"Išdrįsau keisti savo darbo sritį. Galvoje sukosi visokių idėjų, ką norėčiau ir galėčiau veikti savo gyvenime. Tačiau nuo ko, ką ir kaip pradėti buvo neaišku. Jaučiau, kad man labai svarbu, jog mano veikla atitiktų mano vertybes ir galėčiau save realizuoti. Blaškiausi galvodama apie savo tikslą, link kur norėčiau eiti. Atlikus „The Passion test“ pavyko aiškiai susidėlioti savo gyvenimo prioritetus, tai kas iš tikro man svarbu. Ir žinau, kad tai yra tikrai MANO prioritetai, nes pati juos išvardinau ir pati testo pagalba aiškiai išjaučiau, kad šiandien jie yra patys svarbiausi. Rezultatai mane pačią labai nustebino, bet tuo pačiu man ir palengvėjo, kai supratau, kad siekdama savo tikslų nebemeluosiu pati sau ir sprendimus galėsiu priimti remiantis tuom, ar tai veda link mano penkių pagrindinių gyvenimo troškimų. Rekomenduoju Simona, nes su ja viskas lengvai, šiltai, jaukiai, o svarbiausia saugiai. Aš jaučiausi priimta tokia, kokia esu. Dėkoju už įkvėpimą išdrįsti eiti tolyn." Vaiva

***
"Netekau darbo įmonėje, kurioje išdirbau 25 metus. Dar nepasirašius susitarimo dėl darbo sutarties nutraukimo - susisiekiau su Simona ir paprašiau patarimo. Nuolat sekiau jos gyvenimą Facebook tinkle ir žavėjausi jos pokyčiais ir drąsa, domėjausi jos vedamais mokymais ir konsultacijomis. Pasakiau jai, kad turiu šansą kažką pakeisti savo gyvenime, bet nesu tikra KĄ ir KAIP? Ji pasiūlė atlikti “The Passion Test”, kuris padėtų man išsigryninti tikrąsias mano svajones. Atlikome testą ir išgryninome 5 mano svarbiausias šiame gyvenimo etape aistras! Taip geeeera paliko jau vien dėl to, kad tapo aišku, ko aš iš tikro trokštu širdimi, o ne protu!!! Ir tie norai nenuvylė, juk šįkart tai tikrai MANO, o ne tėvų, vaikų, vyro, kolegų ar draugų norai! Pradėjau pagal Simonos rekomendacijas laikytis tam tikrų ritualų ir tai padeda man artėti link tikslų įgyvendinimo. Praėjo tik 2 savaitės, o svarbiausias mano troškimas, kuris pagal 10-balę sistemą manęs pačios buvo įvertintas “0”, kas reiškia jog testo atlikimo dienai aš buvau visai toli nuo jo įgyvendinimo, šiai dienai jau drąsiai gali būti įvertintas “5”!
Visiems, kas pasimetę ir nežinote, ko norite, kas Jums svarbu ir kurlink norite eiti, labai rekomenduoju šį dviejų susitikimų tikslą, aiškiai pradžiai." Rūta


***
"Noriu tau padėkoti už įkvėpimą naujai pažvelgti į dabartinį gyvenimą, galimybę įsisąmoninti savo 5 didžiausias mano gyvenimo aistras.
Nuo šiol priimdama sprendimus, savo pašonėje turiu tikslų "kompasą", kurio pasirinkimo link turėčiau keliauti.
O kaip išlaisvina ir viską į savo vietas sudėlioja suvokimas, kad dalykai gyvenime dėliojasi ne pagal "taip reikia", "ką kiti pagalvos" standartus. Tačiau pagal kitą principą : "tai ko gi noriu aš?" Tai - lyg beldimas į širdies duris ir galimybė gyventi santarvėje su savim bei pamatyti visas gražiausias gyvenimo spalvas". Simona

 

 

Naudingos nuorodos apie "The Passion Test" anglų kalba čia:

Ideal Relationships

Passion Profile Quiz

Passion Test Certification

Your Passion Plan online course