The Passion Test

PASAULYJE "THE PASSION TEST" YRA NR. 1 ĮRANKIS, PADEDANTIS IŠSIGRYNINTI

SAVO PRIORITETUS, AISTRAS, TROŠKIMUS IR GYVENIMO KRYPTĮ

 

"Jeigu tu tiksliai žinosi, ko nori, tai pasirodys tavo gyvenime, tačiau tik tokia apimtimi, kiek tu būsi konkretus".

Janet Bray Attwood

 

 

Pasirodo rečiausiai užduodamas sau klausimas: ko aš noriu? O jei ir užduodamas, tai atsakymas dažniau ateina iš proto nei širdies. Norime būti racionalūs, logiški, mąstantys, o ne jaučiantys. Taip atsiranda vidiniai konfliktai, nes širdies neapgausi. Elgiamės tarsi "teisingai", pagal taisykles, kaip priimtina visuomenėje, bet jaučiasi kažkaip ne taip.

Tada jaučiamės blogai ir ieškome atsakymo į klausimą - kaip būti laimingu?

Ši metodika yra apie Tavo prioritetų, aistrų, troškimų išsigryninimą gyvenime. Tam, kad pradėtum daryti pasirinkimus savo troškimų naudai ir gyventum savo troškimų gyvenimą. Gyvenimą, kuriame mes geriausiai save išpildome, realizuojame, įprasminame.

 

"The Passion Test" metodas tinka kiekvienam, kuris jaučiasi:

  • pasimetęs, 

  • praradęs kryptį, 

  • nežino, ko nori, kas svarbu,

  • nežino, ką daryti, nuo ko pradėti, 

  • galbūt išgyvena didžiulius pokyčius savo gyvenime.

 

Šių sesijų metu tu:

  • gausi paprastą, tačiau labai efektyvų įrankį, kurį galėsi naudoti visuomet, kai norėsi susidėlioti prioritetus savo gyvenime;

  • identifikuodamas 5 savo troškimus, kurie šiuo Tavo gyvenimo periodu yra Tau svarbiausi, įgysi daugiau aiškumo;

  • galėsi sąmoningai pradėti daryti pasirinkimus, kurie veda Tave Tavo trokškimų keliu;

  • išmoksi techniką, kuri padės pastebėti klaidingus, tave stabdančius įsitikinimus ir juos pakeisti.

Man pačiai ši metodika grąžino energiją, norą keltis, veikti ir netgi pritraukti reikiamas situacijas, žmones, nes žinau, ko aš noriu, kas MAN svarbu! 

 

Didžiausia mano siūloma konsultacijų vertė, kurią vienareikšmiškai patvirtina ir klientai - AIŠKUMAS ir 100 procentinis palaikymas.
Kaip viena klientė pasidalino - “jau po pirmo susitikimo iš minus 2 būsena pasikeitė į 8 dešimtbalėje sistemoje”.

 

Kaip atrodo visas PROCESAS:

 

1 žingsnis. Iki pirmo susitikimo Tau yra išsiunčiami namų darbai.

2 žingsnis. Pirmo susitikimo metu aptariame namų darbus, pristatau sėkmės formulę, "The Passion Test" procesą, išsigryniname Tavo TOP 5, aptariame jo reikšmę, įvertiname aktualią situaciją, pristatau troškimų gyvenimo paslaptį - esmę, atsakau į klausimus. 

3 žingsnis. Atliekami pirmojo susitikimo namų darbai.

4 žingnis. Antro susitikimo metu aptariame namų darbus, atsakau į klausimus, išsigryniname kiekvienam Tavo troškimui „markerius“. Vedu asmeninę konsultaciją vietoms, kurios Tau "skauda" ir ieškai sprendimo.

5 žingsnis. Namų darbai.

 

"The Passion Test" metodikos mokiausi gyvai iš autorių Janet Bray Attwood ir Chris Attwood. Jų knyga "The Passion Test" pateko į labiausiai perkamų "New York Times" knygų sąrašą.

 

Konsultacijų/ susitikimo vieta: internetu arba gyvai Vilniuje.

Dviejų susitikimų kaina - 160 eurų (viso 4 valandos konsultacijų plius užduotys savarankiškam darbui ir nuolatinis palaikymas).

"The Passion Test" mokymus užsisakyti gali el. paštu esudrasa@gmail.com arba tel. 8 682 37757.


Jeigu turėtum klausimų - drąsiai rašyk, skambink.

 

Video pasakojimas apie šį testą:


 

Širdis džiaugiasi matyti ir girdėti įkvepiančius atsiliepimus ne tik po konsultacijų, bet ir praėjus metams laiko, kaip pasikeitė žmonių gyvenimai:


Keletas dalyvių atsiliepimų:

„Galvoju reikia atsiversti užrašus, kur su Simona dariausi prieš metus „The Passion Test“. Pati nustebau, kiek daug dalykų išsipildė, kiek daug aiškumo ir krypties mano gyvenime dabar. Vienas iš mano troškimų „padėti žmonėms“ su kaupu pildosi, plečiasi. Per šiuos metus baigiau įvairiausių kursų, prasiplėtė mano kompetencija, dabar žymiai aiškiau matau galimybes, kad tikrai iš savo mylimos veiklos galima pradėti uždirbti!“

 

***

„Mano gyvenimas nuo “The Passion Test” iki dabar, o čia jau 13 mėnesių, apsivertė absoliutiškai! Tas penketukas prieš metus gražino mane į tiesą su savimi. Suvokimas, kad užteks tik dirbt ir skirt laiko jau užaugusiesm vaikams, o pats laikas pradėt gyvent dėl savęs, įkvėpė daryt kardinalius, drąsius, ryžtingus sprendimus“.

 

***
"Išdrįsau keisti savo darbo sritį. Galvoje sukosi visokių idėjų, ką norėčiau ir galėčiau veikti savo gyvenime. Tačiau nuo ko, ką ir kaip pradėti buvo neaišku. Jaučiau, kad man labai svarbu, jog mano veikla atitiktų mano vertybes ir galėčiau save realizuoti. Blaškiausi galvodama apie savo tikslą, link kur norėčiau eiti. Atlikus „The Passion test“ pavyko aiškiai susidėlioti savo gyvenimo prioritetus, tai kas iš tikro man svarbu. Ir žinau, kad tai yra tikrai MANO prioritetai, nes pati juos išvardinau ir pati testo pagalba aiškiai išjaučiau, kad šiandien jie yra patys svarbiausi. Rezultatai mane pačią labai nustebino, bet tuo pačiu man ir palengvėjo, kai supratau, kad siekdama savo tikslų nebemeluosiu pati sau ir sprendimus galėsiu priimti remiantis tuom, ar tai veda link mano penkių pagrindinių gyvenimo troškimų. Rekomenduoju Simona, nes su ja viskas lengvai, šiltai, jaukiai, o svarbiausia saugiai. Aš jaučiausi priimta tokia, kokia esu. Dėkoju už įkvėpimą išdrįsti eiti tolyn". 

***
"Netekau darbo įmonėje, kurioje išdirbau 25 metus. Dar nepasirašius susitarimo dėl darbo sutarties nutraukimo - susisiekiau su Simona ir paprašiau patarimo. Nuolat sekiau jos gyvenimą Facebook tinkle ir žavėjausi jos pokyčiais ir drąsa, domėjausi jos vedamais mokymais ir konsultacijomis. Pasakiau jai, kad turiu šansą kažką pakeisti savo gyvenime, bet nesu tikra KĄ ir KAIP? Ji pasiūlė atlikti “The Passion Test”, kuris padėtų man išsigryninti tikrąsias mano svajones. Atlikome testą ir išgryninome 5 mano svarbiausias šiame gyvenimo etape aistras! Taip geeeera paliko jau vien dėl to, kad tapo aišku, ko aš iš tikro trokštu širdimi, o ne protu!!! Ir tie norai nenuvylė, juk šįkart tai tikrai MANO, o ne tėvų, vaikų, vyro, kolegų ar draugų norai! Pradėjau pagal Simonos rekomendacijas laikytis tam tikrų ritualų ir tai padeda man artėti link tikslų įgyvendinimo. Praėjo tik 2 savaitės, o svarbiausias mano troškimas, kuris pagal 10-balę sistemą manęs pačios buvo įvertintas “0”, kas reiškia jog testo atlikimo dienai aš buvau visai toli nuo jo įgyvendinimo, šiai dienai jau drąsiai gali būti įvertintas “5”!
Visiems, kas pasimetę ir nežinote, ko norite, kas Jums svarbu ir kurlink norite eiti, labai rekomenduoju šį dviejų susitikimų tikslą, aiškiai pradžiai". 

 

***

”Nors esu iš tų žmonių, kurie jau yra atradę mėgstamą veiklą ir ja užsiima, ir dėl to šiek abejojau “Passion test” nauda būtent man asmeniškai, tačiau jau pirma sesija davė krūvą įžvalgų, aiškesnį suvokimą apie tikslus, vertybes ir dabartinį gyvenimo etapą. Labai patiko toks paprastas, tačiau genialus metodas, kuris tikrai veikia, nes būsena ir pojūčiai pasikeičia iškart ir akivaizdžiai. Manau šis įrankis būtų ypač vertingas tiems, kurie nori įnešti daugiau sąmoningumo į savo gyvenimą. Susitikti su savimi. Labai ačiū, Simona, už šią galimybę”.


***
"Noriu tau padėkoti už įkvėpimą naujai pažvelgti į dabartinį gyvenimą, galimybę įsisąmoninti savo 5 didžiausias mano gyvenimo aistras.
Nuo šiol priimdama sprendimus, savo pašonėje turiu tikslų "kompasą", kurio pasirinkimo link turėčiau keliauti.
O kaip išlaisvina ir viską į savo vietas sudėlioja suvokimas, kad dalykai gyvenime dėliojasi ne pagal "taip reikia", "ką kiti pagalvos" standartus. Tačiau pagal kitą principą : "tai ko gi noriu aš?" Tai - lyg beldimas į širdies duris ir galimybė gyventi santarvėje su savim bei pamatyti visas gražiausias gyvenimo spalvas". 

 

 

 

 

Naudingos nuorodos apie "The Passion Test" anglų kalba čia:

Your Passion Plan

The Automated Passion Test

Meditations on Love

Know Yourself Deeply

The Passion Test Consultant Certification